Otse sisuni
Soome välisministeerium

Minister Häkämies külastab Tallinna - Soome suursaatkond, Tallinn : Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 23.01.2012

Minister Häkämies külastab Tallinna

Soome majandusminister Jyri Häkämies on 24. jaanuaril töövisiidil Eestis. Tallinnas kohtub ta majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsiga, haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksooga ning regionaalminister Siim Valmar Kiisleriga.

Ministrid vestlevad aktuaalsetest Euroopa Liidu küsimustest. Puudutatakse ka selliseid vastastikust huvi pakkuvaid küsimusi nagu Euroopa majanduse olukord, Euroopa Liidu kohesioonipoliitika uuendamine, EL uuringute ja innovatsiooni uut raamprogrammi puudutav ettepanek ning EL energiaprobleemid.

Häkämies tutvub Eesti e-ühiskonna arenguga ja selle teenustega ICT-demokeskuses. Minister külastab ka Technopolis kontserni tütarettevõtet Ülemiste Citys, mis pakub ettevõtte- ja arendusteenuseid Tallinnas. Eesti on tublisti arenenud e-ühiskonna arendamisel, nii näiteks on e-teenused ettevõtete asutamisel ja tegevuses sageli võtmepositsioonil.

Päeva lõpul esineb minister Häkämies ettekandega Soome-Eesti kaubanduskoja korraldatud üritusel. Minister annab ülevaate Soome majandusolukorrast ning Soome ja Eesti majanduskoostöö tulevikuvõimalustest.

Lisainfo:

Henri Backman, majandusministeerium, +358 40 779 0234
Pilvi Põdramägi, Soome suursaatkond, +372  56 697258

Prindi lehekülg

Värskendatud 25.01.2012


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed