Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome teksa-miss tuleb sel reedel Tallinna! - Soome suursaatkond, Tallinn : Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 26.09.2012

Soome teksa-miss tuleb sel reedel Tallinna!

Filmi ”Miss Farkku-Suomi” eksklusiivsele linastusele kinos Sõprus järgneb Kauko Röyhkä ja Kosmikute ühiskontsert Von Krahlis. Enne kontserti on ainukordne võimalus nautida kinos Sõprus filmi „Miss Farkku-Suomi“ (2012), mis on humoorikas jutustus suurest armastusest, noore mehe kasvuvaludest, punk-muusika ja uue laine rock’n‘rolli tulekust põhjala väikelinna Oulu tänavatele.

Juba sellel reedel on filmi- ja muusikasõpradel võimalus osa saada duubelüritusest: Tallinnas annab kontserdi Soome rokilegend ja kirjanik Kauko Röyhkä, tuues kaasa tema autobiograafilise romaani ainetel valminud filmi „Miss Farkku-Suomi“.
Röyhkä astub Von Krahli baari lavale koos oma bändiga Narttu, kes tegi sellel suvel võimsa comeback`i Soome suurimatel festivalidel. Soomlaste võõrustajateks on Kosmikud, kes annavad oma esimese sügisese klubikontserdi.

Enne kontserti on ainukordne võimalus nautida kinos Sõprus filmi „Miss Farkku-Suomi“ (2012), mis on huumorikas jutustus suurest armastusest, noore mehe kasvuvaludest, punk-muusika ja uue laine rock’n‘rolli tulekust põhjala väikelinna Oulu tänavatele. 17-aastane Välde on ilma isata kasvanud noormees, kelle unistuseks on saada bändimeheks. Välde kuulab „teistsugust“ muusikat, jumaldades Lou Reedi ja Velvet Undergroundi ning on armunud klassi kaunimasse tüdrukusse, kes võidab popmuusika ajakirja Suosikki konkursi „Soome Teksa-Miss“. Välde teeb kõik, et võita vastse missi armastust, paraku ei suju asjad siiski plaanitult.

Filmi juhatavad reedel Sõpruses sisse ning publiku küsimustele vastavad Kauko Röyhkä ja peaosatäitja Mikko Neuvonen. Film linastub ja kontsert toimub koostöös Soome Suursaatkonnaga. Film on inglisekeelsete subtiitritega.

Miss Farkku-Suomi


FILM:
Kino Sõprus
„Miss Farkku-Suomi“ (2012, 1:26)
treiler: http://www.youtube.com/watch?v=-TSiTQFprs4
28.9 kl 20:00
Pilet 5 €

Info ja akrediteeringud:
Tiina Savi
info@kinosoprus.ee
+37253993411

KONTSERT:
Von Krahli baar
Kosmikud
Kauko Röyhkä & Narttu
28.9 kl 22:00
Pilet 10 € / 12 €
www.piletilevi.ee

Info ja akrediteeringud:
Kristo Rajasaare
kristo@rabarock.ee
+3725013724

Raivo Rätte
+37258350898


 

 

Prindi lehekülg

Värskendatud 1.10.2012


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed