Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome suursaatkond, Tallinn: Suursaatkond

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 

Tulevikuperspektiiv on hea

Värske suursaadikuna andsin oma volikirjad president Kaljulaidile üle Narvas 4. septembril 2018. Esimesed päevad on Soome suursaadikuna Tallinnas olnud hoogsad ja palju on olnud uut. Visiite Ida-Virumaale ja mujale Eestisse tuleb kindlasti veel mitmeid.

Foto: Sven Tupits
Timo Kantola
Suursaadik Timo Kantola.

Koostöö Soome ja Eesti vahel on tihe ja loomulik. Meid ühendavad kultuurisidemed, geograafiline asukoht ning ühine tegevuskeskkond. Meie riikide majanduselu on mitmel viisil teineteisega põimunud ning igapäevast suhtlemist üle Soome lahe on erakordselt palju.

Järjestikku toimunud 100-aasta juubelipidustused on toonud esile koostöö sügavuse ja mitmemõõtmelisuse. Tulevikuperspektiiv siit edasiminekuks on hea. Möödunud kevadel toimunud valitsuste ühisistung oli üheks oluliseks etapiks. Lähedasest koostööst saavad kasu mõlemad maad, nii soomlased kui eestlased.

On suur rõõm ja au saada töötada Soome suursaadikuna Eestis. Suursaatkonnal on oma tähtis roll Soome ja Eesti koostöö ning suhete edendajana. Kuid koostöövõrgustikke on palju teisigi ja nad töötavad hästi. Suure innuga tulen selle koostööga kaasa.

Tallinnas, 21. septembril 2018

Timo Kantola
suursaadik

Prindi lehekülg

Käesolev dokument

Värskendatud 21.09.2018


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed