Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome suursaatkond, Tallinn: Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 28.03.2017

„Soome 100“ tähistamisel ühistransport soomlastele Tallinnas tasuta

Tallinna linn kingib soomlastele tasuta ühistranspordi Soome100-juubelikontserdi pidustuste päeval 10. juunil ja selle eelneval päeval 9. juunil.

Tasuta juubelile!
Trammiga tasuta juubelile! Tallinna linn kingib soomlastele tasuta ühistranspordi Soome100-juubelikontserdi ajaks.

Täna, 28. märtsil viibis Tallinna linnavalitsus Soome Vabariigi suursaadiku Kirsti Narineni kutsel hommikusöögikohtumisel Soome suursaatkonnas. Kohtumisel vahetati informatsiooni Tallinna ja Helsinki linnade koostööprojektide hetkeseisust ning Soome Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega seonduvast.

Tallinnal ja Helsinkil on käsil mitmeid ühiseid projekte, näiteks piiriülese ühistranspordipileti,  m-parkimise ja reisiplaneerija arendamine ning Helsinki – Tallinna tunneli tasuvusuuringu läbiviimine.  „Soome 100“ tähistamine Eestis kulmineerub 10. juunil Tallinnas Vabaduse väljakul mõlema riigi artistide suure ühiskontserdiga, samuti toimub mitmeid üritusi mujal Tallinnas nagu näituse „100 Soome asja“ avamine Maarjamäe lossis, Soome toidu pakkumine Telliskivi tänavatoidufestivalil, Soome – Eesti jalgpallimatšid ning palju muud.

Linnavalitsus
Tallinna linnavalitsuse, Soome saatkonna ja Soome Instituudi kohtumisel 28. märtsil vahetati informatsiooni Tallinna ja Helsinki linnade koostööprojektide hetkeseisust ning Soome Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega seonduvast.

Tallinna linnavalitsus pidas saatkonnas ka oma istungi, kus otsustati, et pidustuste päeval 10. juunil ja sellele eelneval päeval 9. juunil on Tallinnas ühistransport kõigile Soome Vabariigi kodanikele tasuta. See on Tallinna linna kingitus naaberriigi suure juubeli puhul.

Lisainfo:

Heili Luik, Välissuhete ja protokolli osakonna juhataja, Tallinna Linnavalitsus
tel +372 6404 161, heili.luik@tallinnlv.ee

Hannele Valkeeniemi, pressinõunik, Soome suursaatkond, Tallinn,
tel + 372 511 8548, hannele.valkeeniemi@formin.fi

Prindi lehekülg

Värskendatud 28.03.2017


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed