Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome suursaatkond, Tallinn: Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 31.05.2017

Peaminister Juha Sipilä tuleb visiidile Tallinna

Peaministrid osalevad  Soome 100-juubelkontserdile ja mängivad jalgpalli Eesti-Soome sõprusmaavõistluses.

Peaminister Juha Sipilä teeb töövisiidi Eestisse laupäeval 10. juunil, kui Tallinnas korraldatakse Soome 100 -juubeliaasta puhul suur Soome-päev. Kohtumises peaminister Jüri Ratasega teemaks on Euroopa Liidu tuleviku väljakutsed ja Eesti Euroopa Liidu eesistumise prioriteedid ning piirkondlikud logistika- ja energiaprojektid. Samuti käsitletakse kohtumisel ka  Eesti ja Soome kahepoolseid suhteid ja riikide juubelite tähistamist.

Suomi100/ VNK
Peaminister Sipilä, foto: Soome100
Peaminister Juha Sipilä Soome 100 –juubeliaasta avaüritusel Helsingis 31.12.2016.

Pärast nõupidamist suunduvad peaministrid Snelli staadionile, kus toimub Eesti ja Soome riigikantseleide töötajate ühine jalgpallimäng.  Sõpruskohtumine on osa Eesti–Soome 100+ jalgpalli maavõistlusest, millega tähistatakse ühiselt mõlema riigi juubeleid. Ühe päeva jooksul toimub enam kui sada jalgpallivõistlust nii Eestis kui Soomes.

Eesti ja Soome riigikantseleide vaheline jalgpallimäng toimub Snelli staadionil (Toompuistee 24) kell 13.30. Kõik on teretulnud mängu vaatama!

Peaministrid osalevad lisaks advokaadibüroo Sorainen korraldatud “Productivity Brainstorm” Eesti ja Soome ettevõtjate ühisel äriseminaril.

Peaminister Juha Sipilä on Soome 100 -juubeliaasta komisjoni juht ja osaleb koos peaminister Ratasega Vabaduse väljakul Soome 100 -juubelkontserdil.  Suur Eesti-Soome kontsert on juubeliaasta peasündmus Eestis. Publiku ees on soome ja eesti pop- ja rokkmuusikud.  Kontserdi peakorraldaja on Soome Instituut.

Ajakirjanike akrediteerimisinfo leidub SIIT.

Loe lisaks:

Prindi lehekülg

Värskendatud 31.05.2017


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed