Otse sisuni
Soome välisministeerium

Bart – Business Art fotonäitus - Soome suursaatkond, Tallinn : Kalender

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 

Bart – Business Art fotonäitus

Business Art fotonäituse avamine Fotogaleriis Lee (Raekoja 4) neljapäeval 15. aprillil kell 16. Avamisel on kohal näituse autor, fotograaf Jari Arffman.

BART
BART
BART
BART

Jari Arffmani poolt ellu kutsutud Bart on dokumentaalfotograafia uus vorm ja bränd. Arffmann teeb firmadest kõrge kvaliteediga mustvalgeid pildiseeriaid, mida firma võib riputada oma ruumidesse, näiteks fuajeesse, ja kinkida äripartneritele. Näituse kuraator on tuntud kunstiteadlane Asko Mäkelä. Barti ja selle kunstiliselt kõrgel tasemel fotode kohta on Mäkelä öelnud: „Bart on fotokunsti auavaldus tööle. Barti dokumentaalfotodega väärtustab firma oma tegevust.“

Soomes on firmade ajalugu käsitlevad teosed populaarsed, nendega tähistatakse firma tähtpäevi ja olulisi sündmusi. Nad on tõendid sellest, et firma peab lugu tööst, mis on ju tema eksistentsi alus. Õnnestunud käsitlus firmast on positiivseks signaaliks nii selle töötajatele, klientidele kui ka teistele koostöökaaslastele. Barti fotod pakuvad visulaalseid võimalusi järjepideva firmakultuuri jäädvustamiseks.

Barti populaarsust tõestab see, et paljud firmad on sealt tellinud endale oma fotoseeriad. Teiste hulgas näiteks Kesko, YIT ja John Deere. Tegevus on laienenud rahvusvaheliseks – praegu leiab Barti töid lisaks Soomele ka Peterburist.

Näitus jääb avatuks kuni 11. maini. Näituse korraldaja on Soome Instituut. Vt ka www.bart.fi


15.04.2010 16:00 - 11.05.2010 16:00

Korraldaja
Soome Instituut

Koht
Fotogalerii Lee

Aadress (tänav)
Raekoja 4, Tallinn

Lingid ja lisad
Bart
Soome Instituut

Prindi lehekülg

Värskendatud 8.04.2010


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed