Otse sisuni
Soome välisministeerium

Von Hertzen Brothers - Soome suursaatkond, Tallinn : Kalender

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 

Von Hertzen Brothers

Von Hertzen Brothers (FIN) / Airship (UK) / Vaiko Eplik / Dramamama / Princes Rock Cafes 30. septembril!

Von Hertzen Brothers

Von Hertzen Brothers on Soome rockbänd, mis Eestis järjest enam populaarsust kogub. Esimene kontsert Sunrise Avenuega anti kevadel Rock Cafes ning suvel soojendati juba Tallinna Lauluväljakul 30 Seconds To Mars’i. Bänd on seni välja andnud neli kauamängivat, millest viimane, „Stars Aligned“ ilmus selle aasta märtsikuus.

Von Hertzen Brothers loodi 2001. aastal kolme venda – Mikko, Kie ja Jonne poolt, kellel kõigil seljataga osalus põhjanaabrite populaarsetes muusikalistes kooslustes. Muusikute sooviks oli esitada 1970ndate värvikast rockist inspireeritud muusikat. Tänaseks on vendade jõuühendamine end ka paljude muusikaauhindade näol õigustanud. Von Hertzen Brothers’i muusika on saanud mõjutusi AC/DCst Black Sabbath’ini, Queen’ist, U2e ja Jimi Hendrixini, rääkimata Pink Floyd’ist ja Led Zeppelinist. Von Hertzen Brothers’i kontserdid on suurejoonelised muusikalised etendused, millest oleks patt kõrvale jääda.

Lisaks on laval 2004. aastal Manchesteris moodustatud ansambel Airship ning Eesti muusika au ja uhkus Vaiko Eplik ja uuemad tegijad Princes ja Dramamama.30.09.2011 21:00 - 30.09.2011 23:59

Koht
Rock Cafe

Aadress (tänav)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Lingid ja lisad
www.vonhertzenbrothers.com
www.rockcafe.ee

Prindi lehekülg

Värskendatud 15.09.2011


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed