Otse sisuni
Soome välisministeerium

Põhja- ja Baltimaade ning Visegradi riikide välisministrid arutavad Narvas Ukraina kriisi - Soome suursaatkond, Tallinn : Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 4.03.2014

Põhja- ja Baltimaade ning Visegradi riikide välisministrid arutavad Narvas Ukraina kriisi

6. ja 7. märtsil kohtuvad Narvas Põhja- ja Baltimaade ning Visegradi riikide välisministrid. Kohtumise peateema on Ukraina kriis. Soomet esindab koosolekul välisminister Erkki Tuomioja. Välisministrid annavad reedel ühise pressikonverentsi.

Kohtumisel osalevad välisminister Urmas Paet, Islandi välisminister Gunnar Bragi Sveinsson, Leedu välisminister Linas Linkevičius, Läti välisminister Edgars Rinkēvičs, Norra välisminister Børge Brende, Poola välisminister Radosław Sikorski,  Rootsi välisminister Carl Bildt, Slovakkia välisminister Miroslav Lajčák, Soome välisminister Erkki Tuomioja, Taani välisminister Martin Lidegaard, Tšehhi asevälisminister Petr Drulák ning Ungari välisminister János Martonyi.

Erkki Tuomioja, foto Laura Kotila, Valtioneuvoston kanslia.
Soome välisminister Erkki Tuomioja, foto Laura Kotila, Valtioneuvoston kanslia.

Eesti on sel aastal Põhja- ja Baltimaade (Eesti, Islandi, Leedu, Läti, Norra, Rootsi, Soome, Taani) koostöö koordineerija ning Ungari juhib Visegradi riikide (Poola, Slovakkia, Tšehhi ja Ungari) piirkondlikku koostööd.

Lisainfot Põhja- ja Baltimaade koostööst: http://bsy.vm.ee/
Lisainfot Visegradi koostööst: http://www.visegradgroup.eu/

Prindi lehekülg

Värskendatud 4.03.2014


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed