Otse sisuni
Soome välisministeerium

Aasta soome keele õpetaja on Karola Velberg - Soome suursaatkond, Tallinn : Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 31.03.2017

Aasta soome keele õpetaja on Karola Velberg

2016. aasta soome keele õpetaja kuulutati välja pidulikul vastuvõtul õpetajate kevadseminaril 31. märtsil. Sellel aastal korraldas Soome Instituut seminari Helsingis ning Soome Suursaatkonna vastuvõtt toimus laeval. Aasta soome keele õpetaja tiitli andis üle Soome Suursaatkonna pressinõunik Hannele Valkeeniemi.

Karola Velberg on 2003. aastal lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli soome keele ja kirjanduse erialal. Karola on tegutsenud soome keele õpetajana erinevates firmades ja koolides juba 15 aastat. Lisaks väga heale pedagoogitööle on Karola viimase kahe aasta jooksul jaganud oma teadmisi ja kogemusi nii soome keele õpetajate koolitustel, kui ka veebipõhiste materjalide ja lauamängude töötubades. Karola on aktiivne Eesti Soome Keele Õpetajate Seltsi juhatuse liige ja Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu juhatuse liige. Tema keeletunnid on vaheldusrikkad ja mängulised, millest ei puudu ka huumor.

Auhinnatud
Auhinnatud õpetajad Karola Velberg ja Kaja Vodi.

Samal vastuvõtul anti üle ka Soome-Eesti Kaubanduskoja juhataja Ave-Mai Aedna poolt õpetajate täiendusõppe stipendiumid. Lisaks Aasta soome keele õpetajale pälvis stipendiumi ka Kaja Vodi, kes õpib Tartu Ülikoolis soome keelt ja kultuuri ning õpetab soome keelt Võrumaa Kutsehariduskeskuses ja Reederi Keeltekoolis.

Aasta soome keele õpetaja valimist korraldab Soome Instituut koostöös Soome Suursaatkonna , Eesti Soome Keele Õpetajate Seltsi ja Soome-Eesti Kaubanduskojaga.

Lisainfo:

Maria Torm
Soome Instituudi programmijuht
+372 56205556
maria.torm@finst.ee

Prindi lehekülg

Värskendatud 5.04.2017


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed