Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome suursaatkond otsib autojuht/assistenti - Soome suursaatkond, Tallinn : Aktuaalset

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 
Uudised, 8.02.2019

Soome suursaatkond otsib autojuht/assistenti

Otsime Soome suursaatkonnale sirge selja ja särava silmavaatega autojuht/assistenti, kelle põhiülesandeks on saatkonna teenistujate sõidutamine nii riigisiseselt kui ka mujal Baltimaades. Lisaks sellele täidab töötaja erinevaid haldusülesandeid.

Foto: Arpo Vatsel / ERR
Soome saatkond Tallinnas, foto Arpo Vatsel/ ERR
Soome suursaatkond Tallinnas asub Toompeal aadressil Kohtu 4.

Autojuht/assistendilt ootame B-kategooria juhilubade olemasolu, vähemalt 5-aastast sõidukogemust, korrektset käitumist liikluses, etiketireeglite tundmist ja nendest kinnipidamist, täpsust ja kohusetundlikkust tööülesannete täitmisel, tehnilist taipu, head füüsilist vormi ja tahet teha enda tööd hästi.

Lisaks autojuhi tööle tuleb täita erinevaid haldusülesandeid: territooriumi korrashoiutööd (vastavalt aastaajale), külaliste vastuvõtt ning ruumide ettevalmistamine ürituste jaoks,  igapäevased asjaajamised ning erinevate jooksvate ülesannete täitmine.

NB! Valmis tuleb olla tööks nädalavahetustel, riigipühadel ja tihti ka õhtuti.

Meie pakume vastutusrikast ja põnevat tööd, rahvusvahelist töökeskkonda ja võimalust teha koostööd koos suurepäraste inimestega.

CV:d palume saata koos palgasooviga hiljemalt 1. märtsiks aadressile: sanomat.tal@formin.fi. Töö algab 1. aprillist 2019 või kokkuleppel.

Isikuandmeid töödeldakse konfidentsiaalselt ja Euroopa Liidu andmekaitseseadusele vastavalt. Saatkond ei edasta andmeid ilma põhjenduse ja seaduspärase põhjuseta. Tutvu Soome välisesinduse andmekaitseteabega:

Kandideeris antud töökohale, aktsepteerib taotleja andmekaitsetingimused ja nõustub, et tema isikuandmeid töödeldakse.

LISAINFO: sanomat.tal@formin.fi

Prindi lehekülg

Värskendatud 8.02.2019


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed