Otse sisuni
Soome välisministeerium

Ärimeeste ühendused - Soome suursaatkond, Tallinn : Soome Eestis : Ärimeeste ühendused

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 

Ärimeeste ühendused 

Soome-Eesti Kaubanduskoda FECC

Ühingu tegevuse eesmärgiks on Eesti ja Soome vahelise ettevõtluse ning ärielu arengule kaasaaitamine, selleks positiivse keskkonna loomine ja säilitamine, oma võimaluste piires ettevõtete tegutsemistingimuste parandamine ning majanduskontaktide vahendamine. FECC jätkab 1996. aastal loodud ESLY tegevust.

Oma eesmärkide saavutamiseks korraldab Ühing liikmetele aktuaalsetel teemadel koosolekuid ja seminare. Nendes käsitletakse mitmesuguseid teemasid nagu näiteks Eesti majanduse ja poliitika areng, töösuhted ja seadusandlus. Lisaks sellele sisustab ühing ka liikmete vaba aega.

FECC teeb koostööd ka teiste Eestis, Soomes ja Balti riigides tegutsevate äriühingutega. FECC liikmeteks on eri aladel tegutsevad Soome ja Eesti firmad. Hetkel liikmeid on ligi 150.

Soome-Eesti Kaubanduskoda on soome keeles Suomalais-eestiläinen kauppakamari ja inglise keeles The Finnish-Estonian Chamber of Commerce.

Kontaktandmed:

FECC / Sami Seppänen (juhatuse esimees)
Elisa Eesti AS, P.O. Box 289, 10503 Tallinn

FECC / Kelli Püss (sekretär)
Telefon: (+372) 56 255668
E-post: info@fecc.ee   

Soometarid

Soometarid on Eestis tegutsevate soome ärinaiste võrgustik, mis koguneb umbes korra kuus kordamööda iga osavõtja esindatavas ettevõttes. Eesmärgiks on tutvuda üksteisega ja vahetada mõtteid teiste majandustegevuses osalevate naiskolleegidega ning samas ka leida võimalikke koostööpartnereid.

Soometarid võtavad oma võimaluste piires ka osa heategevusest. Muuhulgas on organiseeritud lasteasjade korjandusi puudust tundvatele lastekodudele.

Kontaktandmed:

Päivi Tirkkonen, patirkko@gmail.com,  +372 5682 7887

Prindi lehekülg

Käesolev dokument

Värskendatud 8.09.2014


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed