Otse sisuni
Soome välisministeerium

Soome korrespondendid - Soome suursaatkond, Tallinn : Soome Eestis : Soome korrespondendid

SOOME SUURSAATKOND, Tallinn

Kohtu 4
15180 Tallinn, Estonia
Tel. +372-6103 200
E-post: sanomat.tal@formin.fi
Eesti | Suomi | English | Svenska | facebook | 
Normaalne fontSuurem font
 

Soome korrespondendid

YLE

Gustaf Antell / YLE
+372 58030673, +358 456518473
gustaf.antell@gmail.com

Silja Massa / YLE
+358 40 708 1323
silja.massa@gmail.com

MTV3

Petri Saraste / MTV3
+372 5872 4223, +358 40 8481401
petri.saraste@gmail.com

Helsingin Sanomat

Kaja Kunnas / Helsingin Sanomat
+372 56 492866
kaja.kunnas@gmail.com
kaja.kunnas@hs.fi

Associated Press

Jari Tanner / Associated Press (AP)
c/o Baltic News Service (BNS)
Maakri 23 A, Tallinn
+372 5808 6472,  +358 50 359 4374
jtanner@ap.org, jari.tanner@jippii.fi
www.ap.org

Nykypäivä ja Verkkouutiset

Heikki Hakala
Lembitu 6-42, 10114 Tallinn
+372 5826 7280, +358 40 5120 146
heikki.j.hakala@gmail.com

The Baltic Guide

Mikko Savikko / The Baltic Guide
Põhja pst 25, 10415 Tallinn
+372 50 22 102
mikko@balticguide.ee
www.balticguide.ee

Mikko Virta / The Baltic Guide
Põhja pst. 25, 10415 Tallinn, Estonia
+372 611 7760
mikko.virta@balticguide.ee
www.balticguide.ee

Tallinna24 –uudisportaal

Thea Ekholm / Editor-in-Chief
+358 50 338 3184
Vaba Meedia OÜ
Tornimäe 5, 10145 Tallinn
thea.ekholm@tallinna24.ee  
www.tallinna24.ee

SSS-radio (soomekeelne raadio Eestis)

Tapio Reini / SSS-Radio
+372-51986768
tapioreini@hotmail.com
http://sss-radio.ee/

Muid freelance-ajakirjanikke

Rain Kooli / Freelance (mm. Turun Sanomat)
+358 46 9501143
+372 5126872
rain@kooli.eu

Sami Lotila / Freelance
Vibu 3 - 60, 10415 Tallinn
+358 400 123 147
sami@massimedia.fi

Jarmo Virmavirta
Pikk 36-35, Tallinn
+358 505212906
jarmo.virmavirta@welho.com

Risto Vuorinen / Freelance
+372 51 33033
risto.vuorinen@gmail.com

Nimekirjas on need soome ajakirjanikud, kes on ise teatanud suursaatkonnale, et tegutsevad Eestis.

Prindi lehekülg

Käesolev dokument

Värskendatud 12.06.2018


© Soome suursaatkond, Tallinn | Kontaktandmed